Şengün Makina

http://sengunmakina.com/sengun-makina.html

 • Hamurunda İncelik Var!

  Hamurunda İncelik Var!

  Dünyanın seçkin fastfood,
  cafe ve restaurant markalarının
  hamurlarını açıp pişirmeye hazırlıyoruz.

 • Hamurları istenilen

  Hamurları istenilen

  formda ve incelikte hazırlayın.

  SM-30 | SM-40

 • İnce Hamur <br>üstün deneyim.

  İnce Hamur
  üstün deneyim.

  HX-30 H | HX-40 H

 • Bizim odağımız kalite,

  Bizim odağımız kalite,

  verimlilik ve son teknoloji.

  SM-30 | SM-40

 • Hem Zihninizi

  Hem Zihninizi

  hem işinizi rahatlatın.

  SM-300 | SM-450 | SM-600

 • İnce düşünce şeklimiz

  İnce düşünce şeklimiz

  güvenilir ve yenilikçi çözümler sunar.

  HORIZONTAL : SM-55YH | SM-60YH | SM-60.3YH

 • Hamur hazırlamak

  Hamur hazırlamak

  İçin Çeşitli Çözümler.

  Hamur yuvarlama Makinası : SHY-290

HAMURUNDA
İNCELİK VAR!

Şengün Makina | Yeni Nesil Hamur Ustası

Makine imalatındaki 40 yıllık tecrübemizle usta aşçıların beğenisini kazanan Senoven ürünleriyle tanışın.

Her Senoven ürünü, hamur hazırlama, pizza pişirme ve et pişirme gruplarında düzinelerce yenilikçi ürün geliştiren bir ekibin izini taşıyor. Şirketimiz 1978 yılında makine elemanları imalatı olarak kurulmuştur. Mekanik üretimde makina elemanları markamızı ve ürünlerimizi kurma hedefine taşınmış ve 1998 yılında kendi firmamız bu hedefe ivme kazandırmıştır. 1998'den beri Türkiye'de ilkler, makina yapmak ve ardından pizza hamuru, pizza, ekmek vb. Açmadan önce kendimizi ispatlamıştır. pişirilebilir fırınlar gibi yüksek standartlarda ürünler üretilir. Fast-food sektöründe kalite, verimlilik ve yüksek teknolojiye hizmet etmek amacıyla amatör ruhu esas alan ürünler üretmek için firma bilincini asla kaybetmez ve gayret gösterir. Bugün 4.000 m²'ye varan üretim tesisimizle Türkiye'nin en önemli ve ünlü markalarının müşteri portföyümüzü kazanmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hamur açma makinesi, hamur açmak gibi zahmetli ve zaman alan bir işlemi hem zamandan hem emekten tasarruf ederek kısa sürede bitirmenize yardımcı olur. Pratikliği sayesinde gerek iş yerinde gerek evde kullanmaya son derece uygundur. Bunun yanında, hamurun arzuladığınız hızda, incelikte ve çapta açılmasına olanak sunar. Yufka hamuru açma makinesi sizlerin evinizde, restaraunt, cafe, mutfak, hotel, fastfood vb. işlemelerinizde eliniz ile açmış olduğunuz yufkalar arsında hiç bir fark olmadan tıpkı el açması yufka şeklinde çalışma prensibi ile yufka işçiliğinde gözdelerinden birisidir. Hiçbir katkı mazemesi kullanmadan sadece hamuru koyarak tıpkı el açması gibi yufkaları Yufka açma makinesi ile elde edebilirsiniz. Şeker hamuru açma makinesi tezgah üstü tüm mekanlarda rahatlıkla istenilen incelik ve kalınlıkta pasta hamurlarınızı veya şekker hamurlarınızı açmanızı sağlar. Hızlı ve pratik şekilde şeker hamurunuzu maksimum 60 cm eninde hamurunuzu açabilirsiniz. Pasta, şeker, tatlı tüm hamur uygulamalarında rahatlıkla tercih edilebilir. Endüstriyel hamur hazırlama ekipmanlarımızla tüm gıda sektöründe hızlı ve profesyonel çözüm üreterek siz değerli ustalarımızın çözüm ortağı olarak yanınızdayız.

Dikey Hamur Açma Makinaları

Dikey Hamur Açma Makinaları

Bizim için incelik sadece hamurun inceliği değil, bir ürünün tasarımdan imalata, montajından kullanıma kadar sunduğu deneyimle ilgili tüm detayları içeren kapsamlı bir düşünce biçimi.

Şeker Hamuru Açma Makinaları

Şeker Hamuru Açma Makinaları

Fast food sektörüne güvenilir çözümler sunuyoruz. Makinalarımızda toz direnci yüksek motor ve parçalardan oluşan yüksek kalite ürünler kullanıyoruz.

Yatay Hamur Açma Makinaları

Yatay Hamur Açma Makinaları

Yufka uygulamaları için ideal olan yatay hamur açma makinaları daha büyük pizza açma uygulamalarında da kullanılabilir. Paslanmaz gövde iki veya üç merdane seçeneği ve farklı ürünler için merdane hızlarını kontrol etme seçenekleri ile gelirler.

Hamur Hazırlama Ekipmanları

Hamur Hazırlama Ekipmanları

Arzu edilen şekilde ve incelikte hamur hazırlama çözümleri sunuyoruz. Şengün hamur açma makinaları sadece doğal açıma en yakın açımı sunmaz bunun yanında pizza, pide, lahmacun gibi ürünlerde hızlı ve standart açım sunar.

Paylaş
Paylaş
Sayfa Başı